Yurtdışı Turlarımız

- FMK Tour

Vizyonumuzu genişletmek için Yurt Dışı turlarına katılarak farklı medeniyetleri görmek, tanımak, yaşam tarzlarını ve kültürlerini öğrenmek, farklı mutfakları keşfedip farklı damak tatlarını tatmak bizce çok önemlidir.
Bölgesiyle uzman rehber kadromuz ile tamamen keşif ve halkın arasına karışmalı düzenlenmiş turlarımız için sizleri bekliyoruz. Ayaklarınıza güveniyorsanız eğer durmayın arayın bizi; çünkü bizim gezilerimizde ekstra tur yok, tur boyunca rehber eşliğinde gezmece, tozmaca, yemece ve eğlenmece var.

Selanik Kavala İskeçe Gezisi

Selanik Kavala Thassos Gezisi


Tarihi sokakları, mutfak kültürü, deniz ürünlerinin lezzeti ve çeşitliliği, eğlenceli gece hayatı, güzel sahilleri ile keşfedilesi bir ülke. Eylül sonuna kadar her hafta cuma çıkışlı harika bir gezi programı hazırladık.
2 gece 3 gün sadece 79€.
Detaylar için tıklayın
Büyük İtalya Turları

Büyük İtalya Yunanistan Balkan Gezisi8 Gece - 10 Gün harika bir yolculuğa çıkıyoruz. Selanik – Igoumenitsa – Napoli – Pompei – Roma -  Floransa – Pisa – Siena-Venedik – Milano – Verona –Ljublijana- Belgrad- Sofya... Otobüsle rüya gibi bir keşif.
Detaylar için tıklayın
Transilvanya Romanya Turları

Büyük Transilvanya
Romanya Bulgaristan Gezisi6 Gece - 8 Gün harika bir yolculuğa çıkıyoruz. Romanya'nın şatolar bölgesi, Bulgaristanın en güzel şehirleri... Gizemli ve Güzel Ortaçağ gezisinde 19 farklı şehir keşfedeceksiniz... Tüm kartlara 3-6-9 taksit imkanından faydalanabilirsiniz...
Detaylar için tıklayın
Beyrut Turları

Küllerinden Doğan Ülke
Lübnan - Beyrut Gezisi4 Gece - 5 Gün harika bir yolculuğa çıkıyoruz. Lübnan’ın başkenti olan Beyrut, Akdeniz’e kıyısı olan bir şehir ve dünyanın yedi harika şehrinden biri sayılıyor. Be’erot, Sümer dilinde “tatlısu kaynağı” anlamına geliyor. 
Detaylar için tıklayın
Yunan Adaları Gezisi

Çingene Feribotu ile Yunan Adaları Keşfi - Bodrum Kos Leros LipsiBu turumuzda feribota atlayarak en doğal ve güzel Yunan adalarına gidiyoruz. Koyları, havası, tavernaları ve taptaze deniz ürünleri ile ünlü Kos – Leros – Lipsi adalarını geziyoruz.
Detaylar için tıklayın
Sen Anlat İstanbul
FMK Turizm

Aksaray Caddesi no:14 Nami Bey iş hanı Kat:4 Daire:15 Laleli - Istanbul
Tel: +90 212 632 11 44
Fax: +90 212 632 67 36 
Gsm: +90 531 552 38 42

info@senanlatistanbul.com
Sen Anlat İstanbul
, FEMEKA Turizme bağlı, A7323 üye numarasıyla TURSAB üyesidir.