• Fotoğraflar
 • Tur Programı
 • Fiyat Ayrıntıları
 • Ödeme ve Kayıt

Selanik Kavala Thassos Gezisi -
2 gece 3 gün Yunanistan Turları - 4* Hotel
Fotoğraflara tıklayarak büyütebilirsiniz!

Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala TurlarıSelanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları Selanik Kavala Turları

 

Selanik Kavala Thassos Gezisi
2 gece 3 gün Yunanistan Turları

Tur Tarihleri:
18 Mayıs / 25 Mayıs / 1 Haziran / 8 Haziran / 15 Haziran /22 Haziran / 29 Haziran / 6 Temmuz / 13 Temmuz / 20 Temmuz / 27 Temmuz / 3 Ağustos / 10 Ağustos / 17 Ağustos / 24 Ağustos / 31 Ağustos / 7 Eylül / 14 Eylül / 21 Eylül / 28 Eylül
Ramazan Bayramı : 15 Haziran
Kurban Bayramı : 17 Ağustos / 24 Ağustos

***Tüm kartlara 3-6-9 taksit avantajıyla***
Vize:
Shengen vizesi gereklidir. Yeşil pasaportlulara vize gerekmez.

Yunanistan, komşu ülkelerimizin en yakını ve de en güzeli. Tarihi sokakları, mutfak kültürü, deniz ürünlerinin lezzeti ve çeşitliliği, eğlenceli gece hayatı, güzel sahilleri ile keşfedilesi bir ülke. Şehirleri Makedon, Roma, Bizans ve Osmanlı geçmişiyle bir çok medeniyetin izlerini taşıyor. Sizler de bu güzellikleri bir bileniyle gezin diye harika bir gezi programı hazırladık. Buyrun birlikte keşfedelim.

1.Gün
İstanbul'da saat 22:00 gibi belirtilen son alınış noktalarımızdan misafirlerimizi aldıktan sonra yola  koyuluyoruz (22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.00 Mecediyeköy Migros Önü, 23.30 Bakırköy Ömür Alış Veriş Merkezi Önü , 23:55 ‘da Isparta Kule Tır Parkı hareketi ile). Yol üzerinde bir ihtiyaç molası sonrası İpsala sınır kapısına ulaşacak burada gümrük işlemlerimizi tamamlayıp, Gümülçine ve İskeçe üzerinden Selanik'e doğru yolumuza devam edip gece yolculuğu yapıyoruz. Molalar, kahvaltı ve sınırda gümrük işlemleri dahil dahil 9-10 saatlik bir yoluculuğumuz var.

2.Gün
Sabah saatlerinde Kavala`ya varışımız ardından sabah kahvaltısı ve enfes Kavala kurabiyelerinin tadına bakmak için mola veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu; su kemerleri, liman, kale,19.yy neo klasik yapılar, Panagia, eski ve yeni şehir, Acropolis, deniz feneri, Ag.Nicholas , Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, evi ve heykeli’nin görülmesi sonrası Selanik’e hareket. Selanik’e varış ve panaromik şehir turu; kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo -P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak taverna turuna katılma imkanı, leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.(45EUR)

3.Gün:
Sabah kahvaltı sonrası Keramoti’ye hareket. Varışımız sonrası Keramoti’de tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Thassos Adası turuna katılabilirler.(20EUR) Gemi ile Thassos adasına varışımız sonrası Thassos adasının en ünlü plajlarından La Scala Beach’de  deniz, kum, güneşin tadını çıkarıyoruz. 17:00 da Plajdan hareket ile Keramotiye Gemi ile geri dönüşümüzü sağlıyoruz. Keramoti’den hareket ile  Türk bölgesi olan İskece & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ’da serbest köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 


Selanik Kavala Thassos Gezisi
2 gece 3 gün Yunanistan Turları

Tur Ücreti:
- Çift kişilik odada kişi başı: 79€.
- Tek kişilik oda farkı 40€'dur.
- Çocuk 3-11 yaş(2 yetişkin yanında): 69€
***Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı haftası olan 15 Haziran / 17 Ağustos / 24 Ağustos tarihlerinde ücretler 20'şer Euro fazla olacaktır.***
*** Tüm kartlara 3-6-9 taksit imkanı***

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler

 • Grubumuza özel lüks otobüs ile ulaşım.
 • 1 gece 4 yıldızlı Selanik otelinde konaklama.
 • Otelde 1 sabah kahvaltısı.
 • Profesyonel FMK Tour rehberlik hizmetleri.
 • Panoramik şehir turları.
 • 1618 sayılı acentalar konunu gereğince "zorunlu seyahat sigortası".
 • Yolculuk esnasında araçta su.
 • KDV dahildir.

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Belirtilenlerin dışında kalan herşey.
 • Öğlen yemekleri ve ilk gün sabah kahvaltısı.
 • Selanikte Akşam yemeği ve alınan içecekler.
 • Molalardaki yemek ve içecekler.
 • Yurt dışı çıkış harcı (15TL)
 • Şahsi harcamalar.

 

 

Selanik Kavala Thassos Gezisi
2 gece 3 gün Yunanistan Turları

Rezervasyon hakkında bilgi ve yardım almak için bizi arayabilirsiniz.
FMK Turizm ofisi: 0531 552 38 42 veya 0212 632 11 44

Gezimize katılmak isterseniz, kesin kaydınızı almamız için toplam tur ücretini rezervasyon esnasında ödemeniz gerekmektedir.

*** Tüm kartlara 3-6-9 taksit imkanı***

Kaydınızı ve ödemenizi yapmanız için sizi www.senanlatistanbul.net sitesine yönlendireceğiz. İster havale ile, isterseniz de kredi kartınız tek çekim veya tüm kartlara taksit imkanından faydalanarak ödemenizi yapabilirsiniz ve kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Havale/EFT için hesap bilgisi:
Hesap Sahibi: Kybele Taşımacılık İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Denizbank Kocamustafapaşa şubesi
IBAN: TR78 0013 4000 0060 2385 6000 01

Havale veya EFT ile ödemenizi yaparsanız, işlem sonrası bize info@senanlatistanbul.com adresine mail göndererek veya 0531 552 38 42 no'lu telefona mesaj göndererek: isim, soyisim, telefon numarası, kişi sayısı, katılmak istediğiniz tur ve tarihi, ve ödeme bilgisini bildirebilirsiniz.

- Bu turu satın alan herkes aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.
- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu, iş yeri izin belgeleri v.b evraklar, Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
- Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur FMK Tour tarafından bildirilecektir.
- Bu tur FMK Tour ve Viya Travel ortak organizasyonu olarak gerçekleştirilmektedir.
- Tur programında otel ismi belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce FMK Tour tarafından bildirilecektir. Otellerin şehir merkezinde bulunma sözü verilmez.
- Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Viyatravel tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
- Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından FMK Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan FMK Tour sorumlu tutulamaz.
- Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta Viyatravel tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, otelde veya yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna 
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

 

 

kiralık karavan
Sen Anlat İstanbul
FMK Turizm

Aksaray Caddesi no:14 Nami Bey iş hanı Kat:4 Daire:15 Laleli - Istanbul

Gsm: +90 531 552 38 42


info@senanlatistanbul.com

Sen Anlat İstanbul
, FEMEKA Turizme bağlı, A7323 üye numarasıyla TURSAB üyesidir.