• Fotoğraflar
  • Karavan Özellikleri
  • Fiyat
  • Ödeme ve Koşullar

FMK Karavan 1 - Kiralık Lüks Motokaravan

Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Macerası

 

 

FMK 1 - Kiralık Lüks Motokaravan

FMK Karavan'ın 2020 yılında tasarlamış olduğu bu camper karavan aracıyla yapacağınız tatil ve seyahatinizde, karavan tatili sizin için bir bağımlılık haline gelecektir.

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan güneş panelleri ve 2 adet yaşam aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar.

- Aracımızın arka kısmında 1 adet çift kişilik yatak ve onun üzerinde 1 çocuğun yatabileceği 1 kişilik ranza bulunur. Ön salon kısmındaki oturma grubu ve masa çift kişilik bir yatağa dönüşür. Toplamda 4 yetişkin ve 1 çocuğun rahatça yatabileceği bir karavandır. Buna göre de çarşaf, yastık ve battaniye temin edilir.

- Karavanımızda 120 litrelik temiz su tankı ve 120 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo ve Dometic marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda su ısıtıcı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü ocak, mutfak tezgahı, musluk, çift kapılı 120 Litre buz dolabı, 4 kişilik yemek takımı, bardaklar ve yemek pişirmek için gerekli tüm gereçler bulunmaktadır.

- Aracımızda uydu anten, HD TV, 4 metrelik güneş tentesi, dış kullanım için katlanır masa ve sandalye, lezzetli sofralar için dış kullanım amaçlı mangal ızgarası kullanımıza sunulmuştur.

Marka-Model Fiat Ducato Maxi 17M3
Yatak Kapasitesi 4 Yetişkin 1 Çocuk
Yakıt - Vites Dizel - Manuel
Motor Gücü 2300 CC
Banyo İç banyo ve dış duş
WC Kasetli Dometic Tuvalet
Güneş Paneli 3 X 185 A
Yaşam Aküsü 3 x 100 A
Buzdolabı 120 Lt çift kapılı Derin Donduruculu 220V
Sıcak Soğuk Su Mutfak, iç ve dış duş
Ortam Isıtıcı Dai Shava Dizel Isıtıcı
Tente - Masa - Sandalye 4mt manuel dış tente, katlanır masa ve 5 sandalye
Ocak Çift gözlü LPG ocak
Sineklik - Gölgelik Tüm camlar ve açıkl alanlarda
Geri Görüş Kamerası 2 adet, ön, arka
Tv - Uydu 65 ekran HD LCD, Setcom uydu alıcısı

 

 

Karavan Kiralama Ücretleri

Ocak Şubat Mart Nisan
       
Mayıs Haziran Temmuz Ağustos
       
Eylül Ekim Kasım Aralık
       

- Yukarıdaki ücretlere KDV dahildir.

- Yukarıda belirtilen günlük ücretlerdir.

- En az kiralama süresi Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında en az 7 gündür; Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart aylarında en az 3 gündür.

- Yukarıda belirtilen ücretler için günlük ortalama 400 KM sınırı vardır. Bu kotayı aşmanız durumunda her 500 KM 350 TL olarak ücretlendirilir.

- Aracımızın içi ve dışı temizlenmiş teslim edilir ve geri alınırken de temizlenmiş geri alınır. Aksi takdirde yarım kira ücreti temizleme ücreti talep edilir.

- Aracı teslim alacağınız gün istediğiniz saati bildirdiğinizde araç size o saatte hazır edilir. Aracı geri getirme gününde en geç öğlen saat 13:00 kadar geri getirmeniz gerekir. FMK Karavan’ın izni olmadan belirlenen gün ve zaman dışında aracın teslimi halinde saat başı 100 TL ek ücret alınacaktır.

- Temiz Su depoları dolu, pis su depoları boş teslim edilir. Ve aynı şekilde geri alınır.

 

Karavan Kiralama - Ödeme ve Koşullar

- Karavanımızı kiralamak isteyen misafirlerimizden öncelikli ricamız, bu sayfanın aşağısında bulunan kiralama sözleşmesini dikkatle okumalarıdır.

- Aksi belirtilmediği sürece, karavanlarımızın azami kiralama süresi yüksek sezonda 7 gün, düşük sezonda 3 gündür.

- Karavanımızı kiralayacak olan kişinin en az 5 yıllık B sınıfı ehliyete sahip 25 - 70 yaş arası sürücü olması gerekmektedir. Aracımız ruhsatta 2+1 kişi yolcu kapasitelidir.

- Size telefonda belli bir tarih için müsaitliğin olduğu söylenmiş olsa bile, bir başkası o tarihe sizden önce rezervasyon yapıp ödeme yaparsa müsaitlik ortadan kalkmış olur. Özellikle yüksek sezonda müsaitlik durumları çok hızlı değişebilmektedir.

- Karavanımızı istediğiniz tarihte size ayırabilmemiz için, rezervasyon aşamasında kira bedelinin en az %50'sinin tarafımıza Havale/EFT veya kredi kartı ile ödemiş olmanız gerekmektedir. Avans ödenmemiş hiç bir rezervasyon için garanti verilmez. Geri kalan bakiye, araç teslim sırasında nakit olarak tahsil edilir.

- Aracı kiralayacak olan kişinin adına olan kredi kartından 4000TL teminat bedeli çekilir. Bu prosedür, kiralama süresince araca veya donanımına herhangi bir zarar verilmesine karşı bir teminat bedelidir. 4000 TL'yi aşacak hasarlar kasko teminatı altındadır. 4000 TL'ye kadar oluşabilecek kaza ve hasarlar kiralayan tarafından karşılanacaktır.

- Aracın hasarsız geri teslim alınması durumunda, senet hemen geri verilir, 4000TL provizyon ise takip eden 15 gün içerisinde yol-köprü, otoban ve trafik cezaları olmaması durumunda kredi kartınıza iade edilecektir.

- Aracı teslim alacağınız gün istediğiniz saati bildirdiğinizde araç size o saatte hazır edilir. Aracı geri getirme gününde en geç öğlen saat 13:00 kadar geri getirmeniz gerekir. FMK Karavan’ın izni olmadan belirlenen gün ve zaman dışında aracın teslimi halinde saat başı 100 TL ek ücret alınacaktır.

- Karavanlarımızda HGS bulunmaktadır ve kullanım bedeli, seyahat dönüşünde müşteri tarafından karşılanır.

- Aracın içi ve dışı temizlenmiş bir şekilde kiracıya teslim edilir. Araç geri teslim alınırken pis verilmesi durumunda 100TL temizleme bedeli kiracı tarafından ödenecektir.

- Karavanımız size teslim edilirken araca ait tüm donanımların kullanımına dair size kısa bir eğitim verilecektir.

- Seyahatiniz boyunca bizlere 0533 133 24 03 veya 0531 552 38 42 numaralı telefonlardan dilediğiniz zaman ve saatte ulaşabilirsiniz.

- Herhangi bir acil durumda veya kaza olması halinde öncelikle bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

- Karavanımız, gerek cüssesi, gerek donanımı dolayısıyla yüksek hızda sürüşe elverişli bir araç değildir. Aracın sağlıklı kullanımı için ve savurmaların önüne geçebilmek amacıyla, normal hız limitlerinin altında seyretmeniz önemlidir.

- Lütfen aşağıdaki linke tıklayarak kiralama sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Karavanlarımız kiralamak üzere ücret yatıran herkes sözleşme maddelerinin her birini kabul etmiş sayılacaktır. Sözleşme

 

Sen Anlat İstanbul
FMK Turizm

Aksaray Caddesi no:14 Nami Bey iş hanı Kat:4 Daire:15 Laleli - Istanbul

Gsm: +90 531 552 38 42


info@senanlatistanbul.com

Sen Anlat İstanbul
, FEMEKA Turizme bağlı, A7323 üye numarasıyla TURSAB üyesidir.