• Tur Fotoğrafları
 • Tur Programı
 • Fiyat - Dahil olan/olmayan
 • Ödeme/katılım/İptal Koşulları

Maşukiye - Abant - Gölcük / Cennet Gölü Gezisi
Fotoğraflara tıklayarak büyütebilirsiniz!

Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi Maşukiye Sapanca Abant Gölcük Gezisi

 

 

Maşukiye - Abant - Gölcük / Cennet Gölü Gezisi

Tur Tarihleri:
Buluşma yeri ve saati: Sayfanın en alt kısmında araç buluşma ve toplama noktaları belirtilmiştir.

Doğanın binbir eşsiz güzelliğe ev sahipliği yaptığı ve bizlere her köşesinde farklı hikayeler sunan bir cennet parçasında gezmeye ne dersiniz? Her mevsimi ayrı güzel olan doğanın rengarenk esintilerini iliklerimize kadar hissedeceğiz. Bu turumuzda yeşil ve mavi tonların arasında salınan tertemiz hava gezimizde attığımız ilk adımdan itibaren etrafımızı saracak.

Tur Programı
Misafirlerimizi tura katılacağı duraklardan aldıktan sonra yaklaşık 1 saat 15 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Maşukiye’ye varıyoruz. Kartepe ile Sapanca’nın arasında kalan bu oksijeni bol beldede nefis serpme köy kahvaltımızı aldıktan sonra çevrede fotoğraf molamız olacaktır. Buradaki serbest zamanımızın ardından yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuktan sonra cennetten bir köşe olan yaklaşık 1350 metre yüksekliğindeki Abant gölüne ulaşıyoruz. Doğa ile baş başa olmak,toprağa basmak,temiz hava solumak, su ve kuş seslerini dinleyip haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmak için faytona binebilir ya da yürüyüş yapabilirsiniz. 1 saatlik serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimizi yine Abant gölü etrafında alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından 40-45 dakika içerisinde ressamlara konu olacak güzellikte olan Gölcük gölüne varıyoruz. Göl etrafında yapacağımız kısa ve yorucu olmayan bir yürüyüşün ardından fotoğraf meraklıları için serbest zaman veriyoruz. Halk arasında Cennet gölü olarak da geçen bu büyülü gölümüzde yapacağımız gezintiden sonra İstanbul’a dönüş yapmak için tekrar otobüslerdeki yerimizi alıyoruz.

Sabah Kahvaltısı
Maşukiye'de Alabalık vadisinde dere kenarında muhteşem bir manzara eşliğinde: Tabakta kaşar peynir, Beyaz peynir, Organik zeytin, Bal, Tereyağı, Güveçte yumurta, Sigara böreği, Kuymak, Domates, Salatalık, Sınırsız çay keyfi...

Öğle yemeği
Açık havada mangalda pişmiş ekmek arası sucuk, köfte ya da tavuk, ayran ve çay. Öğle yemeği Abant Gölü kenarında mangalda sucuk ekmek şeklinde olacaktır.

Buluşma yer ve saatleri: Herkesin buluşma saatinden 10 dakika önce buluşma yerinde olmasını rica ediyoruz.

 • 06.40 Bakırköy Alfemo önü
 • 07.10 Gayrettepe Metro Durağı Denizbank önü
 • 07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
 • 07.45 Kartal Köprüsü
 • 08.00 Çayırova Mc Donalds
 • Önemli not:
  - Soğuk hava koşullarını dikkate alarak hazırlıklı gelin.
  - Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk, eldiven, atkı)
  - Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun. Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Kundura tarzı ayakkabılar kesinlikle bu tur için uygun değildir.
  - Varsa ilaçlarınız, güneş kremi, nemlendirici.
  - Hava koşullarına göre rehberimiz sizlerin güvenliği açısından programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 650 KM , Rota: İstanbul – Maşukiye (100 Km) / Maşukiye – Abant (150 Km) / Abant Cennetgöl (50 Km )
  Akşam İstanbul trafiğine bağlı olarak saat 21:00-22:00 civarlarında İstanbul'da olmayı planlıyoruz...

   


  Tur Ücreti: kişi başı 140 TL'dir.

  Fiyata Dâhil Olan Hizmetler

  • Grubumuza özel lüks araç ile ulaşım.
  • Alabalık Vadisinde dere kenarında serpme kahvaltısı.
  • Göl kenarında orman içi restaurantta Mangalda öğle yemeği.
  • Milli Park giriş ücretleri.
  • Profesyonel FMK Tour rehberlik hizmetleri.
  • KDV dahildir.

  Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler

  • Belirtilenlerin dışında kalan herşey.
  • Şahsi harcamalar.

  Ödeme - Katılım - İptal Koşulları

  Rezervasyon hakkında bilgi ve yardım almak için bizi arayabilirsiniz.
  FMK Turizm ofisi: 0531 552 38 42 veya 0212 632 11 44

  Gezimize katılmak isterseniz, kesin kaydınızı almamız için toplam tur ücretini rezervasyon esnasında ödemeniz gerekmektedir.

  Ödeme için ister kredi kartıyla online ödeme yapabilirsiniz, ister hesabımıza havale de yapabilirsiniz.
  Kredi kartınızla online ödeme yapabilmeniz için 3D güvenlikli ödeme aracımızı kullanabilirsiniz.
  Online ödeme yapmak için burayı tıklayınız.

  Ödemenizi yaptıktan sonra info@senanlatistanbul.com adresine mail göndererek veya 0531 552 38 42 no'lu telefona mesaj göndererek: isim, soyisim, telefon numarası, kişi sayısı, katılmak istediğiniz tur ve tarihi, ve ödeme bilgisini bildirebilirsiniz.

  Hesap Sahibi: Kybele Taşımacılık İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Denizbank Kocamustafapaşa şubesi
  IBAN: TR78 0013 4000 0060 2385 6000 01

  • Rezervasyon için tur bedelinin tamamının ödenmiş olması gerekmektedir.
  • Gezimizin maksimum katılımcı sayısı 45 kişi olacaktır. Katılımcı sayısına göre klimalı ve konforlu yeni model minibüs, midibüs veya otobüs ile seyahat edilecektir. Katılımcı sayısının 15 kişinin altında kalması halinde gezi iptal edilecektir ve ödenen ücretler iade edilecektir. Bu durum sizlere en geç geziden 2 gün öncesine kadar bildirilecektir.
  • Turun başlangıç tarihinden 10 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, ücretin tamamı iade edilecektir.
  • Turun başlangıç tarihinden 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, ödenen ücretin %50'si iade edilecektir.
  • Son 72 saat içerisinden yapılan iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Hava koşullarına göre rehberimiz sizlerin güvenliği açısından programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Dönüş yolunda İstanbul'a girişte trafiğin artması kaptanın suçu değildir. Bu sebepten dolayı otobüs kaptanı veya rehber ile herhangi bir münakaşaya girilmemesi rica olunur. Rehberimiz ve kaptanımız GPS ve NAVİGASYON (IBB cep trafik) gibi programları kullanarak güzergahımıza uygun olan en müsait yolu kullanacaklardır.

   

   

  kiralık karavan
  Sen Anlat İstanbul
  FMK Turizm

  Aksaray Caddesi no:14 Nami Bey iş hanı Kat:4 Daire:15 Laleli - Istanbul

  Gsm: +90 531 552 38 42


  info@senanlatistanbul.com

  Sen Anlat İstanbul
  , FEMEKA Turizme bağlı, A7323 üye numarasıyla TURSAB üyesidir.